Arendused

Pille 24, Uus-Veerenni, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Maja

 

Neofunktsionalistlik hoone on loodud konkreetses ja minimalistlikus kujundikeeles, oluliseks on peetud selgust ja puhtust ning erinevate materjalide omaduste maksimaalset arvestamist. Kujunduselemendina on kasutatud kontrastselt eri värvi seinu, millised ilmestatud suurte akende ja prantsuse rõdudega.
Fassaad kaetakse isepuhastuva krohviga, hoone jääb aastate möödudes säravaks. Pikniku pidamiseks või niisama päevitamiseks on hoonel ühiskasutuses katuseterrass.

Hoonete energiaarvutusel põhinev energiatõhususarv vastab liginullenergia hoone nõuetele, klass A

Ehitusjärgselt taastatakse hoov, rajatakse haljastus, parkimiskohad, mänguväljak.

Elukeskkonda aitab tulevikus suuresti ilmestada kõrvalasuv pargilik Uus-Veerenni kvartal, kus arendustöö hoolega käimas. https://merko.ee/veerenni/

Lähim lasteaed- Tallinna Südamekese lasteaed, 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel, lähim kool- Tallinna ühisgümnaasium, seitsmeminutilise jalutuskäigu kaugusel, lähim kaubanduskeskus- Stockmann või Ülemiste keskus.

Lähim bussipeatus 260 meetrit ja trammipeatus 700 meetrit.

Korteri ostusoovi korral sõlmime võlaõigusliku ostu-müügilepingu, asjaõigusleping maja/korteri valmimisel.

Interjööripildid on illustreerivad.

Korterid

 
  • Aknad: suured täispuitaknad (kolmekordse paketiga) avanevad kahte suunda, magamistuppa paistab õhtune päike. Aknad algavad põrandatasandilt ja nende kõrguseks on 2,3 meetrit, ehk praktiliselt laeni.
  • Siseviimistlus: seinad värvitud; vannituba plaaditud (põrandaküte). Põrandatel kalasabamustris tammeparkett. Lagede kõrgus 2,75 meetrit.
  • Ventilatsioon: korteripõhine soojustagastusega ventilatsioonisüsteem.
  • Küttesüsteem: Korterit hoiab soojas majapõhine õhk-vesi soojuspump, ülalpidamiskulud tänu sellisele kütteviisile madalad. Soojuspump toodab koos hoone katusel asetsevate päikesepatareidega sooja vee. Tänu päikesepatareidele on soe vesi aprillist septembrini osaliselt tasuta. Korterisiseselt vesipõrandaküte.
  • Kaameraga fonoluku süsteem
  • Internet ja tv optilise kaabliga.

NB! Parkimiskoha (mis asub hoovis) ja panipaiga 3 m² (keldrikorrusel) maksumus lisanduvad korteri müügihinnale, autokoht maksab 6500 eurot ning panipaik 2400 eurot.

Alger Grünstam

Compare listings

Compare